A apărut numărul 39 din 2024 al ziarului local MĂNECIU. Din cuprins: ÎNCĂ UN PAS IMPORTANT PENTRU CREAREA PARCULUI INDUSTRIAL DIN MĂNECIU; PELERINAJ ISTORIC CU MOAȘTELE SFÂNTULUI CUVIOS DIMITRIE CEL NOU, LA MĂNECIU; PROIECTUL DE REABILITARE ȘI MODERNIZARE A SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC, ÎN PLINĂ DESFĂȘURARE; LUCRĂRI DE REPARAȚII CURENTE LA INFRASTRUCTURA RUTIERĂ: COLEGIUL „FERDINAND I”, OFERTA EDUCAȚIONALĂ PENTRU ANUL ȘCOLAR 2024-2025 . Descarcă aici !
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_250,h_330/https://primaria-maneciu.ro/wp-content/uploads/2024/04/PAGINARE-NR.-39_Page_1.jpg)