Ziarul MĂNECIU Numărul 10 din octombrie 2021

A apărut numărul 10 din 2021 al ziarului local MĂNECIU. Din cuprins: Drumul Barajului a fost asfaltat; Legea nr. 226/2021 privind stabilirea măsurilor de protecție socială pentru consumatorul vulnerabil de energie; A fost pusă fundația Căminului Cultural din Măneciu Ungureni; Primăria solicită finanțare pentru reabilitarea și modernizarea clădirii Căminului Cultural Măneciu Pământeni; Lumină pentru monumentele eroilor; Proiect pentru un bazin de înot acoperit, în comuna Măneciu; Locuri de parcare suplimentare pentru Piața Agroalimentară; Portret de ales al mănecenilor: Ștefan LUPU; Primarul Florin Auraș Dragomir a premiat personal 25 de CUPLURI DE AUR ale comunei Măneciu; Sportul, promovat și susținut la MăneciuDescarcă aici !